Kursy nurkowania w Bydgoszczy

Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest zarówno do osób chcących rozpocząć przygodę z nurkowaniem, jak również do pasjonatów mających na celu podnoszenie swoich kwalifikacji, umiejętności i zdobywanie kolejnych uprawnień nurkowych.

Zajęcia teoretyczne oraz zajęcia basenowe odbywają się na terenie Bydgoszczy. Nurkowania na wodach otwartych prowadzone są w okolicach Bydgoszczy na zróżnicowanych akwenach dobieranych do potrzeb programu szkolenia oraz panujących warunków. Możliwe jest również odbycie nurkowań szkoleniowych w Polsce, jak i za granicą po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach.

Centrum Nurkowe Dive & Travel oferuje szkolenia w systemach organizacji nurkowych: SDI, CMASProwadzimy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy nurkowej DAN.

Szkolimy w małych grupach aby móc poświęcić odpowiednią uwagę każdemu z kursantów. Indywidualne podejście od pierwszych zajęć basenowych pomaga przyszłym płetwonurkom w swobodnym i komfortowym rozpoczęciu nurkowań na wodach otwartych oraz daje mocne podstawy do rozpoczęcia samodzielnych nurkowań po ukończeniu kursu.

Terminy i godziny szkoleń mogą zostać dostosowane do potrzeb kursantów aby kurs był dla Was przyjemnością i współgrał z codziennymi obowiązkami.